Drevený nábytok z masívu
Vyrobené na Slovensku

Vyrábame

Vybavenie do kostolov

 Vyrábame lavice, oltáre, spovednice a iné vybavenie kostolov z masívneho dreva. Jednotlivé výrobky sú na mieru podľa potrieb a v kvalite, ktorá má dlhú životnosť. 

Kuchyne a barové stoly

 Vyrábame kuchyne a barové stoly na mieru podľa najnovších trendov a v kvalite, ktorá má dlhú životnosť. Dokážeme vyrobiť kuchyne aj do menších priestorov ako sú byty alebo chalupy. Naše kuchyne vyrobíme v modernom aj klasickom prevedení.

Interiérový nábytok

 Dokážeme vyrobiť akýkoľvek interiérový aj vonkajší nábytok do Vašej domácnosti. Vyrábame štandardné stoly, postele, komody, police, ale aj nábytok na mieru do podkrovných izieb alebo kancelárií.

Dvere a okná

 Ponúkame eurookná a dvere v rôznych farebných vyhotoveniach podľa požiadaviek klienta, pričom dbáme na kvalitu vyhotovenia. Taktiež vyrábame zárubne z masívu, ale aj garážové brány, či drevené ploty.

Altany a pergoly

 Zaoberáme sa montážou a zhotovením vonkajších altanov a pergol, ktoré ochránia Vaše auto alebo spríjemnia vonkajšie posedenie počas letných dní.

Schody a zábradlia

 Vyrábame schody a schodiská na mieru, pričom zladíme farebné vyhotovenie dreva podľa požiadaviek klienta. Zhotovujeme tiež zábradlia ku schodiskám.

Obchodné zariadenia

 Poskytujeme tiež vyhotovenie a montáž regálových systémov pre obchody a predajné miesta v rôznych farebných variáciách. Obchodné zariadenia s našími drevenými produktmi sa vyznačujú precíznosťou a zmyslom pre detail.

Hľadáte stolárstvo, na ktoré môžete spoľahnúť?
Radi sa s vami stretneme a navrhneme vám na základe požiadaviek cenovú ponuku.